Logo
Logo
39
Okazje

Czas na inspiracje: stylowy dom i ogród z Lovely Baskets

Marzeniem firmy Lovely Baskets jest proponowanie na polskim rynku produktów pomagających odmieniać miejsca w których żyjemy, szczególnie kochamy, w których przebywamy i spędzamy najprzyjemniejsze chwile. Nie bez powodu w nazwie naszej firmy umieściliśmy słowo LOVELY, ponieważ do pięknych produktów, które oferujemy podchodzimy z miłością oraz najwyższą dbałością.

Mamy na myśli nie tylko piękne wnętrza domów i ogrodów ale atmosferę, którą tworzą. Piękne dodatki oraz meble kreują nasze najbliższe otoczenie, którym chcemy dzielić się z najbliższymi.

Przy wyborze proponowanych przez nas marek tj. Riviera Maison, LABONI designe, Lovely Baskets kierowaliśmy się przede wszystkim wizją ekologicznego podejścia do produkcji, po przez korzystanie z materiałów po recyclingu, materiałów odnawialnych, nie mających negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

kosze do kwiatów Lovely Baskets

Więcej inspiracji na Lovely Baskets

Doskonałym przykładem są nasze kosze oraz donice rattanowe znane na polskim rynku. Naturalny rattan robi wielką karierę na całym świecie. Nasze produkty są wyplatane na ekologicznej plantacji w Indonezji. Ciekawostką jest iż rattan ma roczne przyrosty powyżej 2 metrów. Nasza oferta obejmuje produkty zgodne z najnowszymi trendami, aktualnym światowym designem oraz naszymi pomysłami, które zbudują wspaniałą atmosferę w domu oraz ogrodzie. Dowiedz się więcej

Nie zapomnieliśmy również o naszych czworonożnych pupilach. Wprowadzając na polski rynek szwajcarską ekskluzywną markę LABONI designe. Zabawki i legowiska tej marki są wykonane ze 100 % naturalnych produktów z atestem TUV. Dowiedz się więcej

Nasz sklep powstał z myślą o klientach, którzy kochają piękne wnętrza, najwyższy standard, oraz chętnie poznają oferowane przez nas marki produktów. Spełniaj z nami swoje marzenia :)

 

Źródło: Lovely Baskets

To Cię zainteresuje
Lista zakupów