Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
22
Okazje

Targi Gardenia – zielone święto dla miłośników ogrodów

Wszyscy miłośnicy zakochani w ogrodach z niecierpliwością oczekują swojego zielonego święta. 21-23 lutego 2019, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się z nowymi trendami, wystawcami oraz sprawdzą produkty, które pomogą im w pełni przygotować się do nadchodzącego sezonu

TEMAT NA CZASIE
8 roślin, które będą modne w 2022 roku! | Roślinne nowości
TEMAT NA CZASIE
8 roślin, które będą modne w 2022 roku! | Roślinne nowości
Szukasz oryginalnej rośliny do swojego ogrodu? Mamy dla Ciebie 8 roślinnych nowości, którymi warto się zainteresować. Sprawdź, co będzie modne w...

Czas spędzony na świeżym powietrzu, podczas pielęgnacji ogrodu przynosi nie tylko odpoczynek, ale także daje poczucie, że wykonujemy coś pożytecznego. Pięknie zaaranżowany ogród, pielęgnowany odpowiednio dobranymi produktami cieszy oko latem nie tylko gospodarza, ale również każdego, kto w nim przebywa.

Idealnym rozwiązaniem, aby przygotować się do prac w ogrodzie jest odwiedzenie tegorocznych Targów GARDENIA. W trakcie wydarzenia zwiedzający będą mieli możliwość obejrzeć ciekawe kompozycje kwiatowe, pomysłowe elementy dekoracyjne, oryginalne gatunki drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych, nasiona traw i warzyw. Pawilony wypełnią nie tylko rośliny, ale także maszyny i narzędzia niezbędne do pielęgnacji ogrodów.

Przygotowane warsztaty oraz prelekcje w ramach programu Rośliny bliżej człowieka – zdobią, żywią, leczą pozwolą jeszcze lepiej wykorzystać potencjał drzemiący w ogrodach zwiedzających, a dzięki fachowej wiedzy specjalistów będą w stanie odpowiednio o nie zadbać, aby cieszyły oko jak najdłużej.

Zachęcamy również do uczestniczenia w głosowaniu podczas odbywającego się konkursu INSPIRACJE-ARANŻACJE, najlepsza ogrodowa aranżacja wybrana przez uczestników powstanie na oczach publiczności. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest „Zielone Marzenie”.

Bilety na wydarzenie są cały czas dostępne na stronie www.bilety.mtp.pl.

2019-01-09
Więcej na www.gardenia.mtp.pl

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT