Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
22
Do góry

Targi Gardenia – zielone święto dla miłośników ogrodów

Wszyscy miłośnicy zakochani w ogrodach z niecierpliwością oczekują swojego zielonego święta. 21-23 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się z nowymi trendami, wystawcami oraz sprawdzą produkty, które pomogą im w pełni przygotować się do nadchodzącego sezonu

Czas spędzony na świeżym powietrzu, podczas pielęgnacji ogrodu przynosi nie tylko odpoczynek, ale także daje poczucie, że wykonujemy coś pożytecznego. Pięknie zaaranżowany ogród, pielęgnowany odpowiednio dobranymi produktami cieszy oko latem nie tylko gospodarza, ale również każdego, kto w nim przebywa.

Idealnym rozwiązaniem, aby przygotować się do prac w ogrodzie jest odwiedzenie tegorocznych Targów GARDENIA. W trakcie wydarzenia zwiedzający będą mieli możliwość obejrzeć ciekawe kompozycje kwiatowe, pomysłowe elementy dekoracyjne, oryginalne gatunki drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych, nasiona traw i warzyw. Pawilony wypełnią nie tylko rośliny, ale także maszyny i narzędzia niezbędne do pielęgnacji ogrodów.

Przygotowane warsztaty oraz prelekcje w ramach programu Rośliny bliżej człowieka – zdobią, żywią, leczą pozwolą jeszcze lepiej wykorzystać potencjał drzemiący w ogrodach zwiedzających, a dzięki fachowej wiedzy specjalistów będą w stanie odpowiednio o nie zadbać, aby cieszyły oko jak najdłużej.

Zachęcamy również do uczestniczenia w głosowaniu podczas odbywającego się konkursu INSPIRACJE-ARANŻACJE, najlepsza ogrodowa aranżacja wybrana przez uczestników powstanie na oczach publiczności. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest „Zielone Marzenie”.


Bilety na wydarzenie są cały czas dostępne na stronie www.bilety.mtp.pl.

Więcej na www.gardenia.mtp.pl

Komentarze

Nowe treści
Remont ogrodu
Temat miesiąca
Remont ogrodu
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.