Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Kwazar: Łopaty Strong i Big - sprzęt do zadań specjalnych

Do najtrudniejszych zimowych prac firma Kwazar poleca swoje nowości: łopaty śniegowe Strong AL i Big AL. Z nimi nawet najcięższe prace ogrodowe okażą się lekkie i przyjemne.

Aluminiowe łopaty śniegowe Strong AL i Big AL firmy Kwazar to łopaty do zadań specjalnych w ogrodzie. Łączą w sobie niezwykle mocną konstrukcję z lekką wagą, co sprawia, że są narzędziami ogrodowymi niezawodnymi i wysoko cenionymi przez użytkowników.

Głowica o wymiarach 50 cm x 39 cm (Strong AL) i 47 cm x 45 cm (Big AL) wykonana z wysokogatunkowego aluminium z trwałymi nitowanymi połączeniami oraz z podniesioną tylną burtą (w przypadku Strong AL) świetnie nadaje się zarówno do odgarniania śniegu w zimie, jak i przesypywania piasku czy żwiru w lecie.

Bardzo lekki, izolowany aluminiowy trzonek zakończony jest mocną, odporną nawet na najniższe temperatury wygodną rękojeścią. Gwarantuje to szybką, efektywną i bezpieczną pracę nawet przez kilka lub kilkanaście sezonów.

Łopata śniegowa Strong AL Łopata śniegowa Big AL
Łopata śniegowa Strong AL, fot. Kwazar Łopata śniegowa Big AL, fot. Kwazar

Sugerowana cena detaliczna: 99 zł


źródło i zdjęcia: Kwazar


Warto przeczytać

Komentarze

To Cię zainteresuje
Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu