Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Kwazar: Łopaty Strong i Big - sprzęt do zadań specjalnych

Do najtrudniejszych zimowych prac firma Kwazar poleca swoje nowości: łopaty śniegowe Strong AL i Big AL. Z nimi nawet najcięższe prace ogrodowe okażą się lekkie i przyjemne.

Aluminiowe łopaty śniegowe Strong AL i Big AL firmy Kwazar to łopaty do zadań specjalnych w ogrodzie. Łączą w sobie niezwykle mocną konstrukcję z lekką wagą, co sprawia, że są narzędziami ogrodowymi niezawodnymi i wysoko cenionymi przez użytkowników.

Głowica o wymiarach 50 cm x 39 cm (Strong AL) i 47 cm x 45 cm (Big AL) wykonana z wysokogatunkowego aluminium z trwałymi nitowanymi połączeniami oraz z podniesioną tylną burtą (w przypadku Strong AL) świetnie nadaje się zarówno do odgarniania śniegu w zimie, jak i przesypywania piasku czy żwiru w lecie.

Bardzo lekki, izolowany aluminiowy trzonek zakończony jest mocną, odporną nawet na najniższe temperatury wygodną rękojeścią. Gwarantuje to szybką, efektywną i bezpieczną pracę nawet przez kilka lub kilkanaście sezonów.

Łopata śniegowa Strong AL Łopata śniegowa Big AL
Łopata śniegowa Strong AL, fot. Kwazar Łopata śniegowa Big AL, fot. Kwazar

Sugerowana cena detaliczna: 99 zł

źródło i zdjęcia: Kwazar


Warto przeczytać

To Cię zainteresuje

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Rośliny rosnące w doniczkach, pozostawione na zimę na balkonie lub tarasie, wymagają szczególnej uwagi. Gdy przyjdzie ocieplenie, należy je dobrze podlewać, w innym przypadku grozi im susza fizjologiczna.
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Jak zimową porą wprowadzić wiosnę do naszego mieszkania? Wystarczy ustawić w pokoju pięknie pachnący hiacynt, który pobudzi swoim zapachem nasze zmysły
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Warto sprawdzić, czy osłony chroniące rośliny przed mrozem nie są uszkodzone i właściwie spełniają swą funkcję.
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie i nie nawoźmy. Przenieśmy je w jak najjaśniejsze miejsce. Sprawdźmy też, które rośliny potrzebują zraszania w zimie.
Tydzień 5, Sentencja nr:1
Tydzień 5, Sentencja nr:1
W dalszym ciągu pamiętajmy o konieczności otrząsania śniegu z krzewów iglastych, zwłaszcza tych o pokroju kolumnowym. Zapobiegnie to wyłamywaniu gałęzi i deformacji roślin.
Twoja strona ogrodu