Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Kwazar: Łopaty Strong i Big - sprzęt do zadań specjalnych

Do najtrudniejszych zimowych prac firma Kwazar poleca swoje nowości: łopaty śniegowe Strong AL i Big AL. Z nimi nawet najcięższe prace ogrodowe okażą się lekkie i przyjemne.

Aluminiowe łopaty śniegowe Strong AL i Big AL firmy Kwazar to łopaty do zadań specjalnych w ogrodzie. Łączą w sobie niezwykle mocną konstrukcję z lekką wagą, co sprawia, że są narzędziami ogrodowymi niezawodnymi i wysoko cenionymi przez użytkowników.

Głowica o wymiarach 50 cm x 39 cm (Strong AL) i 47 cm x 45 cm (Big AL) wykonana z wysokogatunkowego aluminium z trwałymi nitowanymi połączeniami oraz z podniesioną tylną burtą (w przypadku Strong AL) świetnie nadaje się zarówno do odgarniania śniegu w zimie, jak i przesypywania piasku czy żwiru w lecie.

Bardzo lekki, izolowany aluminiowy trzonek zakończony jest mocną, odporną nawet na najniższe temperatury wygodną rękojeścią. Gwarantuje to szybką, efektywną i bezpieczną pracę nawet przez kilka lub kilkanaście sezonów.

Łopata śniegowa Strong AL Łopata śniegowa Big AL
Łopata śniegowa Strong AL, fot. Kwazar Łopata śniegowa Big AL, fot. Kwazar

Sugerowana cena detaliczna: 99 zł

źródło i zdjęcia: Kwazar


Warto przeczytać

To Cię zainteresuje

Komentarze

Wieści z branży
TRAWNIK
Na czasie
TRAWNIK
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu