Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Kwazar: Łopaty Strong i Big - sprzęt do zadań specjalnych

Do najtrudniejszych zimowych prac firma Kwazar poleca swoje nowości: łopaty śniegowe Strong AL i Big AL. Z nimi nawet najcięższe prace ogrodowe okażą się lekkie i przyjemne.

Aluminiowe łopaty śniegowe Strong AL i Big AL firmy Kwazar to łopaty do zadań specjalnych w ogrodzie. Łączą w sobie niezwykle mocną konstrukcję z lekką wagą, co sprawia, że są narzędziami ogrodowymi niezawodnymi i wysoko cenionymi przez użytkowników.

Głowica o wymiarach 50 cm x 39 cm (Strong AL) i 47 cm x 45 cm (Big AL) wykonana z wysokogatunkowego aluminium z trwałymi nitowanymi połączeniami oraz z podniesioną tylną burtą (w przypadku Strong AL) świetnie nadaje się zarówno do odgarniania śniegu w zimie, jak i przesypywania piasku czy żwiru w lecie.

Bardzo lekki, izolowany aluminiowy trzonek zakończony jest mocną, odporną nawet na najniższe temperatury wygodną rękojeścią. Gwarantuje to szybką, efektywną i bezpieczną pracę nawet przez kilka lub kilkanaście sezonów.

Łopata śniegowa Strong AL Łopata śniegowa Big AL
Łopata śniegowa Strong AL, fot. Kwazar Łopata śniegowa Big AL, fot. Kwazar

Sugerowana cena detaliczna: 99 zł

źródło i zdjęcia: Kwazar

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
Porady na ten tydzień
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Rośliny zimozielone i iglaste warto cieniować – podczas pierwszych pogodnych dni silne słońce może mocno wysuszać rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwiać uzupełnienie strat wody. Do cieniowania można użyć agrowłókniny.
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Jeśli wstawimy do wazonu z wodą gałązki wcześnie kwitnących krzewów (forsycja pośrednia, migdałek trójklapowy, pigwowiec pośredni) – zakwitną i staną się piękną dekoracją wnętrza.
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Dobry czas na zaplanowanie obsadzenia rabat i zakup nasion, nawozów czy narzędzi ogrodowych, które potrzebne będą w nadchodzącym sezonie.
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Możemy rozpocząć wysiewanie nasion warzyw na rozsadę (pomidor, por, bakłażan), jak również nasion roślin jednorocznych (lobelia, szałwia, tunbergia).
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Odgarniając śnieg z ogrodowych mebli, ścieżek i podjazdu pamiętajmy, że należy go rozkruszać – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować np. gnicie darni.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe, wiosenne wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!