Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
7
Do góry
Artykuł na: 4-5 minut

Andrewex - wymarzone ogrodzenie dla Twojego domu

Zbudowaliśmy dom, wyposażyliśmy go w najlepsze meble, założyliśmy trawnik i wybraliśmy odpowiednie rośliny do ogrodu, zadbaliśmy o piękny drewniany taras - czas na uwieńczenie życiowego projektu swoistą "wisienką na torcie" - doskonałym ogrodzeniem drewnianym.

Przeczytaj także
100 pomysłów na świąteczne prezenty dla ogrodników
Przeczytaj także
100 pomysłów na świąteczne prezenty dla ogrodników
Każdy ogrodnik marzy o czym innym, ale prawie każdy kocha naturalne materiały i prezenty, które kojarzą się z roślinami, naturą, ogrodem,...
fot. Andrewex

Zbudowaliśmy dom, wyposażyliśmy go w najlepsze meble, założyliśmy trawnik i wybraliśmy odpowiednie rośliny do ogrodu, zadbaliśmy o piękny drewniany taras - czas na uwieńczenie życiowego projektu swoistą "wisienką na torcie" - doskonałym ogrodzeniem drewnianym.
Nic tak dobrze nie wpisuje się w naturalne otoczenie domu jak ogrodzenie wykonane z drewna suszonego. Twarde, solidne, gwarantujące bezpieczeństwo ogrodzenie zapewni całej rodzinie komfort i sprawi, że chwile spędzone w ogrodzie będą pełne ciepła, radości i pozbawione niepotrzebnych spojrzeń sąsiadów.

Ogrodzenie drewniane
to również doskonała okazja na wprowadzenie do ogrodu jeszcze większej liczby kolorów i kształtów.

Ogrodzenie (fot. Andrewex)

Za sprawą producenta galanterii ogrodowej - firmy ANDREWEX możemy wybrać spośród olbrzymiej oferty ogrodzeń, które najlepiej oddadzą charakter naszego domu.

Ta polska firma od ponad 20 lat produkuje deski tarasowe, donice drewniane, meble ogrodowe a przede wszystkim ogrodzenia drewniane, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w całej Europie. Niemcy, Szwajcaria, Holandia - to tylko niektóre z krajów, w których wyroby firmy ANDREWEX stanowią integralną część większości domostw.

Sukces firmy oparty jest na zrozumieniu potrzeb klientów, oferowaniu najwyższej jakości drewna o wyjątkowej trwałości, oraz różnorodnego wzornictwa.. W swoim sklepie internetowym www.sklep.andrewex.pl, firma oferuje aż 365 ogrodzeń drewnianych o różnych kształtach, kolorach oraz wymiarach. To absolutny lider na rynku. Żaden inny sklep, market czy okoliczny sprzedawca nie jest w stanie zrównać się z ofertą firmy ANDREWEX.

Gdzie indziej możemy znaleźć ogrodzenia w najwyższym standardzie w cenach zaczynających się od 39,99 zł?

Setki tysięcy klientów wybiera produkty tej firmy nie tylko ze względu na doskonałą cenę, najwyższą na rynku jakość, największy wybór, lecz również ze względu na fakt, że produkty można zakupić bez wychodzenia z domu. Profesjonalni doradcy z działu obsługi klienta pomogą w wyborze ogrodzenia, pomiaru działki, jak również dostarczą produkty bezpośrednio do ogrodu i wszystko szybko i sprawnie zamontują.

fot. Andrewex fot. Andrewex


Jeśli nie chcemy skorzystać z możliwości zakupu poprzez internet, możemy wybrać się do jednego z punktów sprzedaży w całej Polsce, na przykład w Jankach k. Warszawy, lub Centrum Handlowego Targówek - oba, przy drzwiach wejściowych do centrum IKEA.

Firma oferuje na wszystkie swoje ogrodzenia drewniane 5 lat gwarancji. ANDREWEX to idealny partnera realizacji wymarzonego ogrodu. DOSTAWA W TRZY DNI.

fot. Andrewex
Andrewex  logo

Adres:
Andrewex Sp. z o.o.
Piętno 84
62-740 Piętno
www.sklep.andrewex.com.pl


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Wieści z branży
Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 49, Sentencja nr:7
Tydzień 49, Sentencja nr:7
Nie musimy rezygnować z "żywych" kwiatów, gdy zima za oknem. W tym okresie mogą kwitnąć np. kaktusy bożonarodzeniowe (schlumbergery), ciemierniki czy kalanchoe.
Tydzień 49, Sentencja nr:6
Tydzień 49, Sentencja nr:6
Ptaki zaczynamy dokarmiać tylko wtedy, gdy pokrywa śnieżna uniemożliwia im żerowanie. Podczas bezśnieżnej zimy ptaki powinny radzić sobie same, bez naszej pomocy.
Tydzień 49, Sentencja nr:5
Tydzień 49, Sentencja nr:5
Niektóre rośliny domowe (skalnica, agapant) warto przenieść do pomieszczenia, w którym temperatura nie przekracza 10-12°C (zimą w mieszkaniu temperatura często jest bowiem zbyt wysoka, a powietrze suche). Z powodu krótkich i pochmurnych dni rośliny dobrze jest także doświetlać świetlówkami.
Tydzień 49, Sentencja nr:4
Tydzień 49, Sentencja nr:4
Formujemy drzewa liściaste i iglaste przez cały rok, ale najlepiej robić to w miesiącach listopad-marzec (WYJĄTKI: klon, grab, brzoza – po przycięciu gatunki te "płaczą", dlatego formuje się je od czerwca do września!). W przypadku drzew iglastych nie musimy zabezpieczać ran, jeśli są gatunkami żywicującymi.
Tydzień 49, Sentencja nr:1
Tydzień 49, Sentencja nr:1
Okryjmy na zimę róże. Gatunki krzewiaste (zarówno wielkokwiatowe, jak i wielokwiatowe) należy obsypać do wysokości 20 cm (np. trocinami, ziemią, piaskiem, mchem lub gałązkami drzew iglastych). Z piennych formujemy chochoł lub przyginamy gałązki do ziemi, a następnie je obsypujemy.
Twoja strona ogrodu