Logo
Logo
7
Do góry
Artykuł na: 4-5 minut

Andrewex - wymarzone ogrodzenie dla Twojego domu

Zbudowaliśmy dom, wyposażyliśmy go w najlepsze meble, założyliśmy trawnik i wybraliśmy odpowiednie rośliny do ogrodu, zadbaliśmy o piękny drewniany taras - czas na uwieńczenie życiowego projektu swoistą "wisienką na torcie" - doskonałym ogrodzeniem drewnianym.

fot. Andrewex

Zbudowaliśmy dom, wyposażyliśmy go w najlepsze meble, założyliśmy trawnik i wybraliśmy odpowiednie rośliny do ogrodu, zadbaliśmy o piękny drewniany taras - czas na uwieńczenie życiowego projektu swoistą "wisienką na torcie" - doskonałym ogrodzeniem drewnianym.
Nic tak dobrze nie wpisuje się w naturalne otoczenie domu jak ogrodzenie wykonane z drewna suszonego. Twarde, solidne, gwarantujące bezpieczeństwo ogrodzenie zapewni całej rodzinie komfort i sprawi, że chwile spędzone w ogrodzie będą pełne ciepła, radości i pozbawione niepotrzebnych spojrzeń sąsiadów.

Ogrodzenie drewniane
to również doskonała okazja na wprowadzenie do ogrodu jeszcze większej liczby kolorów i kształtów.

Ogrodzenie (fot. Andrewex)

Za sprawą producenta galanterii ogrodowej - firmy ANDREWEX możemy wybrać spośród olbrzymiej oferty ogrodzeń, które najlepiej oddadzą charakter naszego domu.

Ta polska firma od ponad 20 lat produkuje deski tarasowe, donice drewniane, meble ogrodowe a przede wszystkim ogrodzenia drewniane, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w całej Europie. Niemcy, Szwajcaria, Holandia - to tylko niektóre z krajów, w których wyroby firmy ANDREWEX stanowią integralną część większości domostw.

Sukces firmy oparty jest na zrozumieniu potrzeb klientów, oferowaniu najwyższej jakości drewna o wyjątkowej trwałości, oraz różnorodnego wzornictwa.. W swoim sklepie internetowym www.sklep.andrewex.pl, firma oferuje aż 365 ogrodzeń drewnianych o różnych kształtach, kolorach oraz wymiarach. To absolutny lider na rynku. Żaden inny sklep, market czy okoliczny sprzedawca nie jest w stanie zrównać się z ofertą firmy ANDREWEX.

Gdzie indziej możemy znaleźć ogrodzenia w najwyższym standardzie w cenach zaczynających się od 39,99 zł?

Setki tysięcy klientów wybiera produkty tej firmy nie tylko ze względu na doskonałą cenę, najwyższą na rynku jakość, największy wybór, lecz również ze względu na fakt, że produkty można zakupić bez wychodzenia z domu. Profesjonalni doradcy z działu obsługi klienta pomogą w wyborze ogrodzenia, pomiaru działki, jak również dostarczą produkty bezpośrednio do ogrodu i wszystko szybko i sprawnie zamontują.

fot. Andrewex fot. Andrewex


Jeśli nie chcemy skorzystać z możliwości zakupu poprzez internet, możemy wybrać się do jednego z punktów sprzedaży w całej Polsce, na przykład w Jankach k. Warszawy, lub Centrum Handlowego Targówek - oba, przy drzwiach wejściowych do centrum IKEA.

Firma oferuje na wszystkie swoje ogrodzenia drewniane 5 lat gwarancji. ANDREWEX to idealny partnera realizacji wymarzonego ogrodu. DOSTAWA W TRZY DNI.

fot. Andrewex
Andrewex  logo

Adres:
Andrewex Sp. z o.o.
Piętno 84
62-740 Piętno
www.sklep.andrewex.com.pl


Warto przeczytać

Komentarze

Nowe treści
Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Rośliny rosnące w doniczkach, pozostawione na zimę na balkonie lub tarasie, wymagają szczególnej uwagi. Gdy przyjdzie ocieplenie, należy je dobrze podlewać, w innym przypadku grozi im susza fizjologiczna.
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Jak zimową porą wprowadzić wiosnę do naszego mieszkania? Wystarczy ustawić w pokoju pięknie pachnący hiacynt, który pobudzi swoim zapachem nasze zmysły
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Warto sprawdzić, czy osłony chroniące rośliny przed mrozem nie są uszkodzone i właściwie spełniają swą funkcję.
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie i nie nawoźmy. Przenieśmy je w jak najjaśniejsze miejsce. Sprawdźmy też, które rośliny potrzebują zraszania w zimie.
Tydzień 5, Sentencja nr:1
Tydzień 5, Sentencja nr:1
W dalszym ciągu pamiętajmy o konieczności otrząsania śniegu z krzewów iglastych, zwłaszcza tych o pokroju kolumnowym. Zapobiegnie to wyłamywaniu gałęzi i deformacji roślin.
Twoja strona ogrodu