Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Poprzednia firma Następna firma

Gaja Sp. z o.o.

05-200 Wołomin, ul. Leszczyńska 1

Tel. 503 095 034
email: gajapolska@wp.pl
http://gajapolska.com/

GAJA sp. z o.o. jest młodą, prężnie działającą firmą, zajmującą się zarówno produkcją, jak i handlem detalicznym oraz hurtowym. Poszukując najbardziej odpowiedniej dla nas niszy rynkowej oraz biorąc pod uwagę klimat, w jakim żyjemy, podzieliliśmy naszą działalność na 2 sezony - wiosenno-letni i jesienno-zimowy.

Naszym głównym założeniem jest dbałość o środowisko, dlatego w naszej ofercie znajdują się tylko produkty naturalne i ekologiczne. Wiosną i latem zatem zajmujemy się upiększaniem ogrodów i pomocą naszym klientom w dbaniu o nie poprzez produkcję i sprzedaż podłoży ogrodniczych, takich jak ozdobna kora ogrodowa o różnych frakcjach, uniwersalna ziemia czy ozdobne żwirki i grysy. Jesienią i zimą natomiast, w trosce o ciepło naszych domów, zajmujemy się dystrybucją ekologicznego opału, takiego jak np. brykiet drzewny czy torfowy, pellet czy ekogroszek. W naszej zimowej ofercie posiadamy również sól drogową, którą skutecznie pozbędziemy się takich uciążliwych skutków niskiej temperatury, jak oblodzenia schodów, chodników czy dróg.

Przez cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę, by móc zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Mamy mnóstwo pomysłów na dalszy rozwój naszej firmy, zachęcamy zatem do odwiedzania nas co jakiś czas, a być może uda się znaleźć Państwu ofertę dostosowaną właśnie do Was... Do współpracy zapraszamy zarówno klientów zainteresowanych kupnem naszych produktów, jak i producentów, którzy chcieliby poszerzyć listę swoich odbiorców i punktów sprzedaży.

To Cię zainteresuje
Twoja strona ogrodu