Logo
Logo
Poprzednia firma Następna firma

Świat Roślin s.c.

30-552 Kraków, ul. Wielicka 1

Tel. 12 655 44 55, 692 727 168
email: biuro@swiat-roslin.com.pl
http://www.swiat-roslin.com.pl/

Nasza firma prowadzi działalność od 1992 roku i zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją terenów zielonych wokół prywatnych posesji, firm, osiedli i obiektów użytku publicznego.

Przez ten czas, ogrody, które zakładaliśmy na początku naszej działalności, nabrały swojego niepowtarzalnego charakteru, a pielęgnowane w nich rośliny osiągnęły swój dojrzały wyraz. Wiedza i doświadczenie, jakie nabyliśmy w tym czasie, pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług w dziedzinie Architektury Krajobrazu.

Podjęliśmy także współpracę ze znanymi firmami. W Krakowie realizowaliśmy autorskie projekty na terenach reprezentacyjnych wokół budynków takich firm jak: Philip Morris, Schwinn, Urząd Dozoru Technicznego, centrum Solvay Park.

Zajmujemy się także roślinami w pojemnikach ozdobnych i donicach. Doradzamy firmom jak komponować wnętrza z udziałem zieleni. Część kompozycji roślinnych, które możecie Państwo oglądać latem przy ogródkach kawiarnianych na rynku Starego Miasta, powstaje przy naszej współpracy.

Nie tylko zakładamy nowe tereny zielone, zajmujemy się także renowacją i pielęgnacją starych założeń ogrodowych. W ramach tego rodzaju prac pomagamy prowadzić ogród Księżom Misjonarzom przy ulicy Stradomskiej.

Prowadzimy także punkt sprzedaży, w którym, zgodnie z nazwą firmy, staramy się zapewnić naszym klientom jak najszerszy wybór roślin, pochodzących z różnych rejonów świata.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii dokumentującej nasze dotychczasowe dokonania oraz do zapoznania się z ofertą punktu sprzedaży roślin.

Pozostałe firmy w kategorii

Sungarden

02-582 Warszawa Wiktorska 86 54

Tel. 502 387 480
email: biuro@sungarden.pl , www.sungarden.pl

Studio B

30-427 Kraków Łuczyńskiego 11

Tel. 606 61 18 18
email: projektowanie@ogrodow.com , projektowanie.ogrodow.com

Zieleń Bez Granic

02-769 Warszawa Puławska 257 109

Tel. 22 126 11 03
email: poczta@ogrody-projektowanie.pl , ogrody-projektowanie.pl

Twoja strona ogrodu