Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Kolejny rok rekordowych wzrostów portalu ZielonyOgrodek.pl

Ponad 5000 porad ogrodniczych, kilkaset roślin w katalogu, reportaże, projekty ogrodów, porady ekspertów i aktualności z branży – portal ZielonyOgrodek.pl wciąż rośnie, a wraz z nim statystyki odwiedzin.

2015 – wyniki

W roku 2015 portal ZielonyOgrodek.pl odwiedziło ponad 5,4 mln użytkowników, generując 9 mln sesji i ponad 17,5 mln odsłon (dane Google Analytisc). Wyniki te były ponad dwukrotnie wyższe niż w analogicznym okresie 2014 roku! oraz znacznie przewyższały nasze zeszłoroczne prognozy. Umacnialiśmy także naszą pozycję w mediach społecznościowych. Nasz profil na facebook`u ma już prawie 30 tys. fanów.

Przez 4 pierwsze miesiące sezonu ogrodniczego (marzec-czerwiec) portal odwiedziło 2,8 mln użytkowników, generując 4,5 ml sesji i 9 ml odsłon. Najlepszym miesiącem okazał się maj – ponad 980 tys użytkowników, 1,4 mln sesji i prawe 3 mln odsłon. W sezonie stronę odwiedzało ponad 22 tys. użytkowników dziennie!

W serwisie regularnie pojawiały się nowe artykuły, porady i projekty ogrodów – miały one wymierny wpływ na wzrost statystyk odwiedzin. W 2015 roku przybyło ponad 1200 nowych artykułów z poradami ogrodniczymi i opisami roślin. Teksty przygotowane zostały przez specjalistów i praktyków w różnych dziedzinach ogrodnictwa.

2016 – prognozy

W 2016 roku nastawiamy się na dalszy rozwój – planujemy przekroczyć liczbę 7 mln użytkowników i 20 mln odsłon oraz zwiększyć liczbę fanów na facebook`u do 40 tys.


Redakcja ZielonyOgrodek.pl

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu