Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
4
Okazje

Szukasz inspiracji i wiedzy? Odwiedź GARDENIĘ!

Jeśli marzysz o pięknym ogrodzie, to nie może Ciebie zabraknąć w lutym 2020r. w Poznaniu. Na targach GARDENIA znajdziesz mnóstwo inspiracji i wiedzy, które pozwolą z głową pełną pomysłów wkroczyć w nowy sezon ogrodniczy.

 

Między 13 a 15 lutego 2020 r. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich już po raz XIV opanują pasjonaci ogrodów. Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA to wydarzenie nr 1 w branży ogrodniczej, które od kilkunastu lat sprowadza do Poznania prawie 25 000 osób zainteresowanych tematyką kształtowania ogrodów.

Baner_715x400px_Widzimy się na Gardenii

Ogrody zakwitną już w lutym

Motywem przewodnim kolejnej edycji Targów GARDENIA będą „Innowacje w ogrodzie”. Jak co roku Targi Gardenia będą inspirować gości do tworzenia ogrodów bez względu na to czy mają do dyspozycji ogród przydomowy czy balkon w bloku. Organizatorzy zwracają dużą uwagę na fakt, że ogród jest przestrzenią, w której można spędzać czas wspólnie z bliskimi i czerpać z tego ogromną satysfakcję.

Na najbliższej wystawie zorganizowane zostaną wyspy pokazowe, przestrzenie demonstracyjne oraz strefy edukacji, które będą zachęcały odwiedzających do interakcji i w obrębie których będzie można uzyskać informacje o różnych gatunkach roślin. W programie wydarzeń targowych planowane są liczne warsztaty, pokazy cięcia i pielęgnacji roślin oraz inne wydarzenia, które współorganizujemy z naszymi partnerami.

Przez dwa dni trwania Targów odbywać się będzie kiermasz ogrodniczy, podczas którego miłośnicy ogrodów będą mogli zakupić dodatki do swoich oaz zieleni. Będzie można zakupić m.in. cebule, nasiona, kwiaty, sadzonki drzew, a także narzędzia i sprzęt ogrodniczy.

Dla profesjonalistów

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA wspólnie z Fundacją FRACTAL tworzą Arenę Krajobrazu. To merytoryczna, konferencja z zagranicznymi prelegentami oraz z warsztatami dla profesjonalistów. Po raz XIV odbędzie się także forum Miejska Sztuka Ogrodowa przygotowane we współpracy z miesięcznikiem Zieleń Miejska. Tegoroczny temat to „Z miłości do klimatu”.

Źródło: MTP

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu