Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
4
Do góry

Szukasz inspiracji i wiedzy? Odwiedź GARDENIĘ!

Jeśli marzysz o pięknym ogrodzie, to nie może Ciebie zabraknąć w lutym 2020r. w Poznaniu. Na targach GARDENIA znajdziesz mnóstwo inspiracji i wiedzy, które pozwolą z głową pełną pomysłów wkroczyć w nowy sezon ogrodniczy.

Między 13 a 15 lutego 2020 r. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich już po raz XIV opanują pasjonaci ogrodów. Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA to wydarzenie nr 1 w branży ogrodniczej, które od kilkunastu lat sprowadza do Poznania prawie 25 000 osób zainteresowanych tematyką kształtowania ogrodów.

Baner_715x400px_Widzimy się na Gardenii

Ogrody zakwitną już w lutym

Motywem przewodnim kolejnej edycji Targów GARDENIA będą „Innowacje w ogrodzie”. Jak co roku Targi Gardenia będą inspirować gości do tworzenia ogrodów bez względu na to czy mają do dyspozycji ogród przydomowy czy balkon w bloku. Organizatorzy zwracają dużą uwagę na fakt, że ogród jest przestrzenią, w której można spędzać czas wspólnie z bliskimi i czerpać z tego ogromną satysfakcję.

Na najbliższej wystawie zorganizowane zostaną wyspy pokazowe, przestrzenie demonstracyjne oraz strefy edukacji, które będą zachęcały odwiedzających do interakcji i w obrębie których będzie można uzyskać informacje o różnych gatunkach roślin. W programie wydarzeń targowych planowane są liczne warsztaty, pokazy cięcia i pielęgnacji roślin oraz inne wydarzenia, które współorganizujemy z naszymi partnerami.

Przez dwa dni trwania Targów odbywać się będzie kiermasz ogrodniczy, podczas którego miłośnicy ogrodów będą mogli zakupić dodatki do swoich oaz zieleni. Będzie można zakupić m.in. cebule, nasiona, kwiaty, sadzonki drzew, a także narzędzia i sprzęt ogrodniczy.

Dla profesjonalistów

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA wspólnie z Fundacją FRACTAL tworzą Arenę Krajobrazu. To merytoryczna, konferencja z zagranicznymi prelegentami oraz z warsztatami dla profesjonalistów. Po raz XIV odbędzie się także forum Miejska Sztuka Ogrodowa przygotowane we współpracy z miesięcznikiem Zieleń Miejska. Tegoroczny temat to „Z miłości do klimatu”.

Źródło: MTP


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
TRAWNIK
Na czasie
TRAWNIK
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu